SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
294 000 €
(4 523 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Rue du Stade, La Rochelle

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A proximité immédiate du marché, dans une rue calme, cet appartement de type 2 de 65 m2 vous permettra de profiter des avantages du centre ville. Il c...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Rue du Stade, La Rochelle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Demougin Transactions

Podobni oglasi