SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
79 900 €
(4 205 € / m²)
Prodaja
1
1
19 m²
Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon

spalnica1
površina19 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Faites l'acquisition d'un studio moderne dans la résidence 143 ZOLA, en plein coeur de La Roche-sur-Yon. Un investissement idéal pour un premier achat...

Ostalo
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Label Immo 85 - l'Adresse La Roche-sur-Yon - Saint-André

Podobni oglasi