SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
151 500 €
(2 367 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LA ROCHE SUR YON - APPARTEMENT DE TYPE 3 - Au sein d'une résidence sécurisée, Appartement de type 3 de 64.75 m2 au deuxième étage comprenant une entré...

Električno
Starost oglasa: 142 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Boulevard d'Italie, La Roche-sur-Yon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Label Immo 85 - l'Adresse La Roche-sur-Yon - Le Bourg

Podobni oglasi