Seznam ponudb
4
4
399 000 €
(4 586 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Route de l'École, La Rivière-Enverse
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
87 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Fiche N°Id-LGB174892 : La riviere enverse, 4 Pi?ces b01 - t4 rez de jardin d'environ 87 m2 comprenant 4 piece(s) dont 3 chambre(s) + Jardin de 208 m2 ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Route de l'École, La Rivière-Enverse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.