SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
125 000 €
(1 316 € / m²)
Prodaja
5
1
95 m²
Chemin de la Haute Levade, La Grand-Combe

spalnica5
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Cévénnes Méridionales, à seulement 15Kms d'Alès. Dans un village au coeur de la végétation et de ses chemins de randonnées, proche des commodités et d...

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Chemin de la Haute Levade, La Grand-Combe
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Côté Soleil Immobilier - Swixim International

Podobni oglasi