SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba
Ostalo; nujna prenova, lesena tla
Kuhinja; nujna prenova, talne ploščice, lesena tla
50 000 €
(943 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue Traversière, La Ferté-Gaucher

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Loïc Magne vous propose: F2 situé au 1er étage d'une copropriété de 11 lots.Salon de 27m2 avec mezzanine, cuisine séparée de 8m2, chambre...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Rue Traversière, La Ferté-Gaucher
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi