SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
262 500 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Rue Jean Aicard, La Farlède

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Venez decouvrir ce jolie T3 de 2016, dans le centre de LA FARLEDE, situé au 1 er étage sans ascenseur avec une vue dégagé. L'appartement se decompose ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Jean Aicard, La Farlède
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Concept Immo Solliès-toucas

Podobni oglasi