SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(4 106 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Rue Bouronne, La Ciotat

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jessica Rapicano vous propose: Vous recherchez un appartement lumineux, avec une vue dégagée et un cadre de vie agréable ?Un bien parfait...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Bouronne, La Ciotat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi