SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
184 000 €
(6 815 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Rue Bouronne, La Ciotat

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Dominique Gransagne vous propose: LA CIOTAT Studio de 27m2 aménagé avec goût, en rez de jardin refait à neuf avec une belle terrasse de 1...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Bouronne, La Ciotat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi