SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
305 000 €
(7 625 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue Bouronne, La Ciotat

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Yann Kerbrat vous propose: T2 avec jardin 40 m² – Résidence d’exception – Parking – La CiotatÀ La Ciotat, au sein d’une résidence récente...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue Bouronne, La Ciotat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi