SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
248 000 €
(8 552 € / m²)
Prodaja
1
1
29 m²
La Celle-sous-Gouzon

spalnica1
površina29 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Dominique Flinois (06 92 72 96 85) vous propose : Sur le secteur de la Saline, un très beau studio lumineux, situé au 1er étage d'une rés...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

La Celle-sous-Gouzon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi