SUPA24
357 000 €
(4 760 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Rue Petit, Juvisy-sur-Orge

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Julie De Araujo vous propose: Appartement 4 pièces neuf de 75 m², situé au 5ᵉ étage sur 6 d’une résidence actuellement en cours de constr...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rue Petit, Juvisy-sur-Orge
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi