SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
224 900 €
(3 259 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue des Aramons, Juvignac

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Karine Duponchelle (06 64 26 72 89) vous propose : Appartement T3 entièrement rénové de 69 m² environ sur Juvignac, avec terrasse excepti...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaPo prenoviOdprt bivalni prostorLočeni wcOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

Rue des Aramons, Juvignac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi