SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
161 000 €
(3 578 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Rue Albert Thomas, Indre

spalnica3
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Berenice Buton vous propose: VUE LOIRE / DUPLEX / NOUVEAUTÉ dernier étage d'une petite copropriété. Composé au 1er niveau d'une entrée, d...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Albert Thomas, Indre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi