SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 000 €
(1 728 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Rue de la Synagogue, Hirsingue

spalnica4
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ghislaine Gherardi vous propose: Bel appartement atypique en rez-de-jardin à HirsingueSitué dans un environnement calme et verdoyant, déc...

Ostalo
Starost oglasa: 280 dni
Posodobljeno: 110 dni

Lokacija

Rue de la Synagogue, Hirsingue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi