SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
72 432 €
(2 897 € / m²)
Prodaja
4
1
25 m²
Rue de Brest, Guipavas

spalnica4
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A vendre - Appartement T4 de 25m2. Actuellement loué 425 euros HC. Prix net du bien si en vente: 72 432 euros honoraires d'agence inclus à la charge ...

Ostalo
Starost oglasa: 121 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rue de Brest, Guipavas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Démonstration L'ADRESSE - L'Adresse Démonstration

Podobni oglasi