SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
123 912 €
(2 816 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Quartier de Verdun, Guilvinec

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nous proposons à la vente cet appartement qui compte une salle d'eau, une chambre, un espace cuisine et un coin salon de 23.9m2. Sa superficie intérie...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Quartier de Verdun, Guilvinec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Instinct Immobilier

Podobni oglasi