SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
192 400 €
(1 469 € / m²)
Prodaja
5
1
131 m²
Rue Armand Siffert, Guebwiller

spalnica5
površina131 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

En exclusivité dans votre agence, situé au centre ville de Guebwiller, dans une ancienne bâtisse, nous vous proposons de découvrir au 1er étage ce spa...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue Armand Siffert, Guebwiller
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

4% immobilier GUEBWILLER

Podobni oglasi