SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 000 €
(5 595 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Passage des Remparts, Grimaud

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

In the heart of a magnificent, secure, guarded estate with swimming pools, tennis courts and sports fields, lovely 2-room garden flat. It comprises a ...

opremljeno
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Passage des Remparts, Grimaud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCE BIRD

Podobni oglasi