SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
798 000 €
(12 871 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue Île Longue, Grimaud

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this enchanting 62.11 m² apartment (+parking) in Port Grimaud the beach within walking distance. Located in a popular area, this property off...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Île Longue, Grimaud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MED-ESTATES

Podobni oglasi