Seznam ponudb
26
26
26
234 850 €
(5 592 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Passage des Remparts, Grimaud
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
42 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
VIAGER OCCUPE SANS RENTE – T2 42,5 m² LOGGIA À 234 850 € (VALEUR 350 000 €) – PORT GRIMAUD / GOLFE DE SAINT-TROPEZ – VENDEUR 77 ANS+115 150 € de valeu...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Plinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
18 dni
Posodobljeno:
2 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Passage des Remparts, Grimaud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.