SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
449 000 €
(7 610 € / m²)
Prodaja
4
1
59 m²
Passage des Remparts, Grimaud

spalnica4
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé dans un domaine fermé et sécurisé au cœur d’un parc de 25 hectares, ce domaine offre un cadre de vie exceptionnel avec un lac, terrains de tenni...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeLočeni wcOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Passage des Remparts, Grimaud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Mer Méditerranée

Podobni oglasi