SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
615 000 €
(6 212 € / m²)
Prodaja
3
2+
99 m²
Val Grimaud, Grimaud

spalnica3
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive to our agency!

Modern apartment of approximately 99 m², nestled within a quiet gated community, ideally located within walking distance to ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorVisoki stropiTerasaTuš kabinaLočeni wc

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 103 dni

Lokacija

Val Grimaud, Grimaud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi