SUPA24
62 000 €
(2 067 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Rue Pierre Brossolette, Grigny

spalnica2
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Amandine Lair vous propose: A ne pas louper, proche PARIS, forte rentabilité pour ce studio double de 2 pièces, sur la ville de Grigny !!...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Pierre Brossolette, Grigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi