SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
59 000 €
(3 278 € / m²)
Prodaja
1
1
18 m²
Rue Crépu, Grenoble

spalnica1
površina18 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Caroline Ielmoli vous propose: Studio loué actuellement 450 € – secteur Quai de Créqui.Idéalement situé, ce studio présente un bon potent...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Crépu, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi