SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
62 200 €
(3 274 € / m²)
Prodaja
1
1
19 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spalnica1
površina19 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé à Grenoble, ce studio d'environ 20 m² se trouve au 1er étage d'un immeuble récent construit en 2015, avec ascenseur. La copropriété, bien entret...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi