SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
259 000 €
(2 590 € / m²)
Prodaja
5
1
100 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spalnica5
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandre Bila vous propose: Appartement spacieux et calme - Vue montagne - GrenobleSitué au 6e étage d'un immeuble bien tenu de 7 étages...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi