SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 000 €
(3 658 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spalnica4
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Marie-Claire Peyrin vous propose: Splendide Appartement 2 Chambres avec Terrasse en plein cOEur de Grenoble !!! A découvrir sans tarder !...

Ostalo
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi