SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
85 000 €
(3 269 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Rue Crépu, Grenoble

spalnica1
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Céline Baggetto vous propose: GRENOBLE - 38000 - T1 - 26 M2 - 2 EME ÉTAGE.Situé au 43 cours Berriat, proche du tram cours Jean Jaurès e...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Rue Crépu, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi