SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 000 €
(2 717 € / m²)
Prodaja
6+
1
230 m²
Rue Crépu, Grenoble

spalnica6+
površina230 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandra BOISSON vous propose: RARE À LA VENTE – COUP DE CŒUR POUR CE BIEN DE PRESTIGE DE 230 M² AVEC PATIO & TOITS-TERRASSES – GRENOBLE...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 57 dni

Lokacija

Rue Crépu, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi