SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 000 €
(2 083 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spalnica4
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Diane Somveille vous propose: T4 TRAVERSANT 84 m² – INVESTISSEMENT LOCATIF ou FUTURE RÉSIDENCE PRINCIPALE – Balcon vue montagnes – Ascens...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi