SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 000 €
(2 640 € / m²)
Prodaja
5
1
89 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

spalnica5
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

En exclusivité au 33 boulevard Clémenceau 38100 Grenoble. Renseignements et visites au O699 164O 93 - Nicolas Massacrier - Immobilière Berlioz En face...

Ostalo
Starost oglasa: 125 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rue de Stalingrad, Grenoble
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobilière Berlioz

Podobni oglasi