SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
589 000 €
(5 078 € / m²)
Prodaja
3
1
116 m²
Boulevard Fragonard, Grasse

spalnica3
površina116 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé à Grasse, au sein de l'emblématique Grand Palais , cet appartement bourgeois de 116 m2 loi Carrez constitue une opportunité rare sur le marché ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Boulevard Fragonard, Grasse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Nice

Podobni oglasi