SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
125 000 €
(2 016 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Boulevard Fragonard, Grasse

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Votre agence L'Adresse Grasse vous propose à la vente un agréable appartement de type T3 avec une place de parking privative. Il se situe au 4ème et d...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 134 dni
Posodobljeno: 134 dni

Lokacija

Boulevard Fragonard, Grasse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Cabinet Roulland - l'Adresse Grasse

Podobni oglasi