SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
895 000 €
(9 835 € / m²)
Prodaja
4
1
91 m²
Boulevard Eugène Charabot, Grasse

spalnica4
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In an elegant residence of beautifully renovated apartments in a historic building in the hills of Grasse, offering unobstructed views of the town, hi...

Ostalo
Starost oglasa: 265 dni
Posodobljeno: 106 dni

Lokacija

Boulevard Eugène Charabot, Grasse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Valbonne

Podobni oglasi