SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 800 €
(3 578 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Cours du Général de Gaulle, Gradignan

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

GRADIGNAN - RESIDENCE LE CARRE- commerces à pied et accès rocade rapide . Bel appartement en attique plein ouest-située au 4ème et dernier étage- exc...

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Cours du Général de Gaulle, Gradignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Bordeaux et Gradignan - l'Adresse Gradignan

Podobni oglasi