SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
249 000 €
(6 553 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Alexandre Reverchon, Gex

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans un quartier prisé de Gex, découvrez cet élégant appartement de 38 m² situé au 2ème étage d'une résidence bien entretenue. Construit en 2018, ce l...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Alexandre Reverchon, Gex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi