SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
310 000 €
(7 209 € / m²)
Prodaja
3
1
43 m²
Rue Raymond Lefèbvre, Gentilly

spalnica3
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marta Broussou Krzyminska vous propose: Superbe appartement de 3 pièces avec balcon à Gentilly !Situé au cOEur de la charmante ville de G...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Raymond Lefèbvre, Gentilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi