SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 000 €
(6 795 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Rue Raymond Lefèbvre, Gentilly

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - David Aittaleb vous propose: *** TRÈS BEL APPARTEMENT F2 ( 43,50 m² environ ) + GRANDE TERRASSE DE 12 m² – RÉSIDENCE RÉCENTE DE STANDING...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue Raymond Lefèbvre, Gentilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi