SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
115 000 €
(2 875 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Route de Saint-Quentin, Génissac

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marlène MIGNONNEAU vous propose: Idéalement situé entre Bordeaux et Libourne, dans un environnement calme et agréable, découvrez cet appa...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Route de Saint-Quentin, Génissac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi