SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
588 000 €
(6 682 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Rue Henri Regnault, Garches

spalnica4
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce magnifique appartement de 89 m², entièrement rénové, situé au dernier étage d'une résidence signée par Jean Ginsberg, au cœur de la charm...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Henri Regnault, Garches
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi