SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
90 000 €
(1 915 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue du Général de Gaulle, Gaillon

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Mareva Bocquet vous propose: Vendu loué : T2 – 47 m² en rez de chaussée – Terrasse + 2 parkings privatifs – Centre Gaillon – Idéal invest...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue du Général de Gaulle, Gaillon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi