SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
270 000 €
(4 737 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Chemin de la Combe, Gaillard

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A GAILLARD 74240, à deux pas de l'entrée d'autoroute et de la douane de Vallard, proche bus et commodités, et à 5 min de la douane de Moillesulaz, 15 ...

Električno
Starost oglasa: 77 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin de la Combe, Gaillard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Affair Immobilier

Podobni oglasi