SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
281 000 €
(4 845 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Fréjus

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Eugénie Bervard vous propose: Idéalement situé à Fréjus, à proximité immédiate de la mer et des commerces accessibles à pied, découvrez c...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi