SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 000 €
(4 872 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Fréjus

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Arnaud Guegan vous propose: GRAND T2 RENOVÉ - DOUBLE TERRASSE- AVANT DERNIER ETAGE SANS VIS À VIS - SUD - ASCENSEUR - STATIONNEMENT - PI...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi