SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
214 000 €
(4 458 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Fréjus

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Gilles Groshans vous propose: Appartement 2 pièces rénové de 48 m² avec terrasse de 11 m², situé au 3ᵉ et dernier étage avec ascenseur.Id...

Ostalo
Starost oglasa: 35 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi