SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
735 000 €
(3 930 € / m²)
Prodaja
5
1
187 m²
Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus

spalnica5
površina187 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Votre agence L'Adresse Grasse vous propose à la vente un appartement d'exception de 187 m2, situé au 1er étage du prestigieux Logis de Valescure, anci...

Ostalo
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Cabinet Roulland - l'Adresse Grasse

Podobni oglasi