SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
254 000 €
(4 618 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Fréjus

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Arnaud Guegan vous propose: IDEAL INVESTISSEUR LOC ANNUELLE/SAISONNIÈREou PIED A TERRE au centre de FREJUS (quartier historique)À 2KM DE ...

Ostalo
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi