SUPA24
Dnevna soba; talne ploščice, razgled
Kuhinja; razgled, kuhinjski aparati, talne ploščice
Spalnica; talne ploščice
202 000 €
(3 424 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au 3ème étage d'une résidence sécurisée de 1974 avec ascenseur, cet appartement traversant de 59,85 m2 offre un cadre de vie fonctionnel à seule...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AMBITION IMMOBILIER Fréjus - AMBITION IMMOBILIER

Podobni oglasi