SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
239 400 €
(3 420 € / m²)
Prodaja
4
1
70 m²
Fréjus

spalnica4
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ludovic Framery vous propose: Charmant Appartement T4 en Centre-Ville de FréjusAu cOEur de la magnifique ville de Fréjus, découvrez ce ch...

Ostalo
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Fréjus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi